1 Nisan 2017 Cumartesi

AKİT TV sunucusu: Ülker aleyhinde attığım twitten sonra işimden kovuldum. FETÖ Adapazarı Şeker Fabrikası'nı kumpasla ele geçirip Ülker'e devir etti. | Akademi Dergisi

akademi dergisi, şeker fabrikası, akit tv, FETÖ, gerçek yüzü, ali asım ağaoğlu, içimizdeki israil, içimizdeki ermenistan, ülker,


Akit TV Muhabiri Ali Asım Ağaoğlu, Ülker grubu aleyhinde tweet attığı için gazetesinden kovulduğunu söyledi. 

Ağaoğlu, sosyal medya hesabından: 

➥ "Şahsi Twitter hesabımdan geçen hafta Ülker ile ilgili attığım ve yarım saat sonra reklam aldık onlardan diyerek sildirilen twitim nedeniyle olduğu eklenmemiş ilişiğimin kesilme nedeni" diyerek bir açıklama yaptı. 

Asım Ağaoğlu açıklamasının devamında da; 

➥ "Twitin konusu Fetönün Adapazarı şeker fabrikasını kumpasla ele geçirip Ülker'e peşkeş çekmesiydi. Bende kendilerine teşekkür ediyorum ve Medyum Memiş ile başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

AKİT TV'nin Facebook sayfasından: 

➥ "Sayın Ali Asım Ağaoğlu'na kanalımıza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki iş hayatında kendisine başarılar dileriz" mesajını paylaşmıştı. (T24)


 DİKKAT! Bu yayını paylaşacaksınız  ama büyük ihtimalle o paylaşımı sizden başka hiç kimse görmeyecek. Bu yayınımızı, Facebook, Instagram, WhatsApp ve benzeri Amerikan/Siyonist menşeli ortamlarda paylaşırsanız, arkadaşlarınıza/takipçilerinize gerçekten gösterildiğinden ve taktik surette sansürlenmediğinizden emin olunuz. Biliniz ki bu sosyal ağların gerçek sahibinin CIA ve MOSSAD olduğu ve Amerikan/Siyonist menfaatleri gereği pek çok ülkede milletleri sansürledikleri, somut deliller ile binlerce kere ispat edilmiştir. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Öne çıkanlar